اخبار اعلام تاریخ شو بعدی

اعلام تاریخ شو بعدی

۱۳۹۳/۰۹/۱۵

 

نظر به استقبال بی نظیر شما دوستان عزیز از اجرا زنده شو عروس و درخواست های مکرر شما مبنی بر برگزاری مجدد فستیوال عروس و اطلاع رسانی بهتر به شما عزیزان , برای سهولت اطلاع رسانی به آن دسته از عزیزانی که دسترسی دائم به اینترنت ندارند بر آن شدیم تا تاریخ شوها را به صورت sms و Email نیز اطلاع رسانی کنیم .

درصورت تمایل از اطلاع تاریخ فستیوالهای بعدی از طریق sms و یا Email می توانید در خبرنامه ی سایت عضو شوید . علاوه بر تاریخ شو عروس ، از تخفیف ها و آخرین اخبار نیز مطلع خواهید شد .

برای عضویت در خبرنامه ، مطابق عکس در قسمت پایین سمت راست سایت ، بر روی تب خبرنامه کلیک کرده ، بعد از پر کردن ایمیل یا موبایل و یا هردو ، کلید عضویت را بزنید . در صورتی که ایمیل و یا شماره موبایل شما تغییر یافته می توانید با لغو عضویت ایمیل و شماره ی قبلی خود ، به عضویت با ایمیل و شماره ی جدید خود نیز اقدام فرمایید .

فستیوال عروس فرصت مناسبی برای تمام عزیزانی ست که  در ماه های آینده عروس خواهند شد . در روز فستیوال می توانید چند نمونه میکاپ عروس و گریم عروس متفاوت ببینید و پیش زمینه ای برای انتخاب مدل آرایش خود نیز داشته باشید . همچنین با مدل تاج و شینیون عروس ها نیز آشنا خواهید شد . شما می توایند بعد از انتخاب میکاپ کار و شینیون کار خود و عقد قرارداد , علاوه بر برخورداری از تخفیف های روز شو , با میکاپ کار و شینیون کار خود صحبت کرده و مشاوره های اولیه را بگیرید . همچنین برای انتخاب رنگ موی مناسب با پرسنل رنگ کار مشورت نمایید .

سالن عروس و زیبایی پارس آنا علاوه بر قرارداد عروس ها , قرارداد همراهان آن ها را نیز در روز شو تنظیم می نماید و نیازی به مراجعه در یک روز دیگر نیست .

سالن عروس و زیبایی پارس آنا

 

 

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر , روی عکس کلیک کنید .

 

سالن پارس آنا,parsanasalon

 

آرایشگاه عروس,گریم عروس,آرایش عروس غرب تهران,میکاپ عروس,شینیون عروس,سالن عروس و زیبایی,رنگ و مش

 دیدگاه خود را بیان کنید