مقالات

آرایش چشم

همانطور که می دانید چشم ها نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارند برای زیبایی بیشتر آن ها و درشت تر به نظر رسیدنشان راه حل هایی داریم :

1- ابروها نقش مهمی در زیباتر نشان دادن چشم ها دارند .

همواره ابرویتان را برداشته و مرتب کنید و رو به بالا شانه زده و موهای اضافه ابرویتان را قیچی کنید و این موضوع را در نظر داشته باشید که هرچه فاصله ابروها با چشم بیشتر باشد چشم ها درشت تر دیده می شود .

2- ریمل مژه

یکی از بهترین گزینه ها برای درشت تر به نظر رسیدن چشم ریمل زدن مژه هاست ، حتی می توانید برای بزرگ تر دیده شدن آن ها دو سری ریمل بزنید به این ترتیب که بعد از ریمل زدن اجازه دهید مژه ها خشک شوند و دو مرتبه روی مژه ها را ریمل بزنید .

3- فرمژه

به این صورت است که باید آن را در ابتدای رویش مژه قرار دهید و آن را چندین بار باز و بسته کنید . حال برای اینکه نتیجه بهتری از این کار بگیرید می توانید فرمژه خود را به وسیله سشوار کمی گرم کنید تا حالت دهی و اثر بخشی بیشتری روی مژه هایتان داشته باشد .

4- سایه های چشم

باید دقت داشت تا از سایه هایی استفاده کنید که به رنگ چشم هایتان بیاید . به طور مثال رنگ هایی مثل طلایی و صورتی برای چشم های قهوه ای مناسب هستند و زیبایی آن ها را دو برابر می کند .

همچنین می توانید برای درخشش چشم هایتان زیر آن ها را نیز سایه بزنید .

اما باید نکاتی را نیز درباره این مسئله مورد توجه قرار داد به این مفهوم که بهتر است از سایه های روشن با رنگ های ملایم هنگام روز استفاده کنیم و از سایه هایی با رنگ های تیره تر برای شب استفاده کنیم .

5- کاور دور چشم

حتی اگر آرایش چشم را نمی پسندید بهتر است از کاور های دور چشم استفاده کنید زیرا این کاور ها سبب می شوند تا تیرگی و پف چشم پوشش داده شوند . و ترجیحا از کاورهایی با رنگ صورتی استفاده کنید به علت اینکه این کاور ها تیرگی را محو می کنند .

6- مژه مصنوعی

همانطور که می دانید مژه های مصنوعی مژه هایتان را پر پشت تر و بلند تر نشان می دهند و نصب و استفاده از آن بسیار آسان است وتاثیر فراوانی روی بزرگ تر نشان دادن چشم هایتان و زیبایی آنها دارد .

7- محو سایه

سعی کنید همیشه آرایش چشم خود را محو کنید زیرا آرایش محو سبب می شود تا چشمتان طبیعی تر و زیباتر شود .

8- خط چشم

می توانید برای زیبایی بیشتر و کشیده تر نشان دادن چشم های خود از خط چشم استفاده کنید به گونه ای که فضای خالی مژه هایتان که قبلا به ریمل آغشته شده است را به وسیله خط چشم پر کنید .

9- رژ لب

نکته جالبی که می توان دررابطه با رنگ رژ و موضوع این مقاله بیان کرد این است که رنگ های روشن رژ لب سبب بزرگ تر دیده شدن چشم هایتان می شود پس این موضوع را بخاطر داشته باشید و سعی کنید از رژ های رنگ روشن بیشتر استفاده کنید .

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر , روی عکس کلیک کنید .

سالن پارس آنا,parsanasalon

همچنین بخوانید :

انتخاب نوع خط چشم , رنگ آن و آموزش کشیدن خط چشم

از خرید تا استفاده از رژ لب

خدمات عروس

خدمات پاکسازی پوست

خدمات اصلاح صورت

خدمات اصلاح ابرو

خدمات میکروپیگمنتیشن

رنگ و مش

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + 1 =